Oferta dla lekarzy

Szanowna Pani Doktor, Szanowny Panie Doktorze,

Firma Medgart-Centrum Medyczne, mieszcząca się blisko Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego (ul. M. Skłodowskiej-Curie 3) pragnie zaprosić Panią/Pana do współpracy w realizacji najwyższej jakościowo opieki medycznej oferowanej naszym pacjentom.

Nasze Centrum Medyczne powstało z inicjatywy lekarzy w celu utworzenia konsolidacyjnych usług medycznych, które w kompleksowy sposób zapewnią optymalne leczenie chorych, a lekarzom – satysfakcję z osiąganych wyników leczenia.

Przykładowo: leczenie ran, jako usługa medyczna, nie może odbywać się bez jednoczesnego leczenia żywieniowego, leczenia bólu, rehabilitacji, wsparcia psychologicznego pacjenta i jego rodziny.

Ideą, którą chcemy realizować w Medgart-Centrum Medyczne, jest wzajemne wsparcie lekarzy dla osiągania jak najlepszych wyników terapeutycznych.

Medgart-Centrum Medyczne, poza atrakcyjnymi warunkami finansowymi, oferuje wsparcie informacyjne, polegające na wykorzystaniu własnych nośników medialnych (www.terapiaizdrowie.pl, www.onkonet.pl, www.antm.pl  i inne) dla przekazywania informacji o naszych lekarzach i formach ich działalności dla jak najszerszej grupy pacjentów.

Oferujemy:

nowoczesne klimatyzowane gabinety w nowo wybudowanym budynku z windą (gabinety mieszczą się na drugim piętrze)

gabinet zabiegowy (jednorazowe narzędzia wysokiej klasy, aparat elektrochirurgiczny)

atrakcyjne, elastyczne warunki współpracy,

pełną obsługę recepcyjną pacjenta,

nowoczesny aparat USG,

 

Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia Medgart-Centrum Medyczne

 

kontakt: tel. 698 218 022