dr n. med. spec. neurochirurg Mirosław Stempniewicz

Profesjonalne i skuteczne leczenie schorzeń kręgosłupa

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej. Nazywam się Mirosław Stempniewicz i jestem doświadczonym specjalistą w dziedzinie leczenia schorzeń kręgosłupa. Od lat wykonuję operacje kręgosłupa i zajmuję się neurotraumatologią. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą zabiegów i badań neurologicznych, które wykonuję w poradni neurologicznej.

W moim gabinecie neurologicznym stosuję zarówno leczenie zachowawcze, jak również operacyjne. Dobro pacjenta jest dla mnie najważniejsze, dlatego też na bieżąco informuję go o aktualnym stanie zdrowia i ewentualnych możliwościach leczenia. Jeżeli mają Państwo kłopoty z kręgosłupem, odczuwają Państwo uciążliwe bóle w odcinku lędźwiowym bądź szyjnym, dokucza Państwu przepuklina kręgosłupa, bądź cierpią Państwo na inne choroby układu nerwowego zapraszam do mojej poradni neurochirurgicznej.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i gruntownemu przygotowaniu medycznemu jestem w stanie zaoferować moim pacjentom pomoc w następujących przypadkach:

wszelkich schorzeń kręgosłupa

zespołowych bólów kręgosłupa

nowotworów centralnego układu nerwowego

chorób naczyniowych centralnego układu nerwowego

urazów układu nerwowego

 

Zapraszam do zapoznania się z moimi usługami:

Chirurgia kręgosłupa.

Specjalizuję się w mało inwazyjnych zabiegach chirurgicznych kręgosłupa.

Neurochirurgia onkologiczna

Oferuję leczenie operacyjne chorób nowotworowych centralnego układu nerwowego.

Neurotraumatologia

Przeprowadzam także operacje kręgosłupa u pacjentów po przebytych urazach kręgosłupa.

Neurochirurgia naczyniowa

Zajmuję się także operacyjnym leczeniem chorób naczyniowych centralnego układu nerwowego.

Operacje kręgosłupa to bardzo trudne zabiegi, do których trzeba dokładnie i rzetelnie się przygotować. Przed każdą planową operacją przeprowadzam kompleksowe badania neurologiczne, które pozwalają na bezpieczny oraz zakończony sukcesem zabieg. Zdrowie pacjentów to mój najważniejszy cel, który realizuję każdego dnia.

 

Jestem przekonany, że dla każdego, kto od dłuższego czasu zmaga się z uciążliwym bólem pleców, jestem w stanie zaoferować skuteczne leczenie kręgosłupa.