Agnieszka Cerkaska lek. med. specjalista psychiatrii

Jestem lekarzem, specjalistą w dziedzinie psychiatrii, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W 2007 r. ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku, w 2014 r. uzyskałam tytuł specjalisty. 
W swojej praktyce od 2008 r. zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń psychicznych. W szczególności pomagam osobom z zaburzeniami depresyjnymi, dwubiegunowymi, psychotycznymi, lękowymi, nerwicowymi oraz snu. W rozumieniu problemów pacjenta korzystam także z wiedzy uzyskanej podczas studium socjoterapii i psychoterapii prowadzonego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. 
Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Klinice Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz odbywając staże w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. T. Bilikiewicza, a następnie w Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym przy Sadzie Okręgowym w Gdańsku. Aktualnie pracuję w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz prowadzę Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z zakresu psychiatrii i psychoterapii.